Zdravím všechny rybáře a příznivce ZeliFishing.

V červnu 14.-18.6 jsme zavítali na naši oblíbenou soukromou pískovnu Stará Voda.

Dostal jsem tu čest a mohl ozkoušet poprvé výrobky od firmy ZeliFishing. Po příjezdu na mě v chatce totiž čekalo velké překvapení a to v podobě všech druhů boilies ZeliFishing, které mi tam na test zanechal Milan Zelinka.

Neváhal jsem ani vteřiny a okamžitě vše rozdělal a očichal. Byl jsem mile překvapen z velmi aromatické vůně u všech druhů.

Na První náhozy jsem použil boilies Anchovy Red, Aztéckou Vanilku a Mátu.

První záběr mi přišel v deštivém počasí cca 3 hodiny po zavezeni na Aztéckou Vanilku a byl to krásný lysec o váze 14 Kg. Před večerem jsme rozkrmili jedno velké místo partiklem, boilies Anchovy Red a Vanilkou. Přes noc přišlo 5 kapříku s váhou mezi 9-13 Kg. Úspěšné koule byli Anchovy Red, Vanilka a Tuňák.

Po úspěšné noci jsme ihned ráno opět zakrmili a převezli pruty. 2 pruty jsem odvezl cca 140 metrů na zakrmené místo. Na jednom prutu jsem měl 2× Anchovy Red a na druhém jednu Aztéckou Vanilku Počasí bylo velmi teplé už ráno v 9 bylo 26 stupňů. V pravé poledne mi přišel opatrný záběr na prostřední prut. Po záseku jsem skoro nic necítil a ryba jela stále ke mě bez žádného odporu. Jakmile, ale ryba začal klást odpor, vyrazili jsme na vodu, aby nám nezamotala zbytečně pruty. Hned jak jsme se začali přibližovat k rybě, vyjela na horu a zjistili jsme, že mám na prutu obrovského amura. Jen co amur uviděl lodičku, začal velmi silný boj. Několikrát co se nechal přitáhnout k loďce, pokaždé velmi agresivně vystřelil od nás, mohlo se to opakovat cca 15krat. Po několikátém výpadů, se amur začal přetáčet a už to vypadalo, že boj vzdá. Kolega připravil podběrák a já do něj amura pomalu naváděl. V tom jsem dostal opět kopanec do prutu a jeho zhruba 30 m výpad byl jho poslední. Pak jsem již jen cítil, jak ho pouze táhnu a rovnou zajel bez jakého odporu do podběráku. Byl jsem velmi nadšený, protože amury miluju a věděl jsem, že jsem si zvedl osobák. Na břehu jsme rybu změřili a zvážili a měla úžasných 108 cm a 19 Kg. Hned proběhlo několik fotek a videí a amur byl šetrně propuštěn, tam, kam patří. Úspěšnou nástrahou byly dvě kuličky Anchovy Red a věděl jsem, že to tam musím dát znovu.

 

Rozhodl jsem se vše vsadit právě na výše zmíněné kuličky a okolo 14 hod jsem vytáhl a převezl všechny 3 pruty, na které jsem tedy dal Anchovy Red s PVA šňůrka s 5ti kuličky stejné příchutě. Do večera nám už bohužel žádný záběr nepřišel. Bylo opravdu veliký teplo, ale od setmění nám to opět začalo jezdit postupně na všechny pruty. Nejdříve kolega vytáhl kapra 11 Kg na Aztéckou Vanilku. Pak jsme měli oba záběr najednou, takže krásný double lysců 12 a 14 Kg. Před půlnocí se mi roztočila cívka, jak kdyby mi ryb chtěl ukrást prut. Po záseku jsem věděl, že to je lepší ryba. Žádné klepání hlavou, jen silný odpor. Na břeh se mi povedlo dostat krásného lysce o váze 16,5 Kg a opět Anchovy Red s PVA.

 

 

Po půlnoci jsme opět převezli pruty. Kolega nastražil Scopex/Squid s plovku Squid a na druhý prut Aztéckou Vanilku. Já jsem dal opět dvě kuličky Anchovy Red a na druhý prut Vanilku. Záběr přišel až okolo 9 hodiny ráno, kde na mě čekal opět krásný lysec o váze 15 Kg a zobnul si Vanilku. Ten den jsme dostaly ještě 2 cejny 65-70 cm, menšího kapříka okolo oběda přibližně 8 Kg a ve večerních hodinách byla naše výprava konce.

 

Za tuhle výpravu jsem byl opravdu šťastný. Chytil jsem si nový osobák amura 19 Kg a několik krásných kaprů. Nejvíce jsem rád za to, že jsem mohl vyzkoušet výrobky ZeiFishing a zjistil jsem, že to jsou pro mě v současné době produkty číslo 1. Hlavně boilies Anchoy Red a Aztécká Vanilka.

 

Další výpravu s výrobky ZeliFishing jsem naplánoval na přehradu Pastviny, kde se víc vyjádřím k těmto produktům a mému chytání.

Pastvinská přehrada je velmi těžký voda s velkou hloubkou, ale za to krásnými rybami. V minulosti jsem tam nachytal několik krásných, velkých ryb a věřím, že s výrobky ZeliFishing nachytám ještě větší.

Na závěr bych chtěl poděkovat Milanu Zelinkovi, že jsem dostal tu možnost vyzkoušet jeho výrobky.

VSEM DOPORUCUJI !!!!!

Ať to jezdí!