Kobry

Nejprodávanější produkty

Slevy

Prohlédnuté produkty

Plastová Kobra 28 mm

Nový produkt

ZeliFishing

6 ks

Skladem

379,00 Kč s DPH

Více informací

Velmi lehká vrhací tyč pro vnaďení boilie a pelet. Její tvar je navržen tak, aby bylo možné dostat boilie do velkých vzdáleností a to až 100 metrů s co největší přesností a nejměnší námahou.

Vnitřňí průměr kobry a hmotnost:
28 mm a 160 g

 • Recenze
 • Známka 
  2020-03-02

  Kobra 28mm

  Perfektní lehká kobra , která za mě nemá v cenové kategorii konkurenci . Můžu jen doporučit pro ty co hledají kvalitu za dobrou cenu.

  Známka 
  2019-12-22

  Plastová kobra

  Výborná kobra ze které nebolí ruka, hází daleko a rovně.
  Výborný poměr cena/výkon.

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
  Známka 
  2019-12-11

  Kvalitní plastová kobra

  První dojem z kobry byl, že mě nijak zvlášť ničím nezaujala. Až, když jsem ji vzal do ruky, tak mě velmi mile překvapila její váha. Ano samozřejmě s vahou kobry z carbonu se nedá srovnat, ale to ani cena ne. V ruce vypadala jako každá druhá a žádnou věc jakoby navíc jsem neshledal. U vody mě ovšem vyvedla z míry. Přesnost více než dobra a na vzdálenost 75-80 metrů na můj vkus celkem přesná. Foukal mírný, boční protivítr a tak jsem měl dojem, že testovaní s cca 2 kg boilies bude spis jen tak házeni do neznáma než zaměřené na přesné hody s předem určeným cílem. Jelikož na otevřené vodě se velmi špatně určuje přesný cíl dopadu, zvolil jsem za svůj cíl protější břeh a na něm viditelný keř. Samozřejmě s tím, že plán byl házet do vody, co nejblíže břehu. Na vzdálenost cca 50 metrů jsem byl přesný +-3 metry jak se suchým, tak s mokrým boilies. Na vzdálenost 75-80 metrů byla přesnost již s větším rozptylem, ale troufnu si tvrdit, že to bylo pořád do cca 5 metrů, samozřejmě jak se suchým, tak s mokrým boilies. Což na můj vkus a úm je hodně dobra zbraň na zakrmování. Pár zkušebních hodů bylo čistě jen do dálky a to až na hranici 100 metrů. Přesnost už tam je, ale menší. Nejsem samozřejmě žádný super vrhač kobrou, ale průměrný spotřebitel a myslím si, že kdo už má nějaké to kilo odházené tak by mě s touto kobrou dosáhnout velmi podobných výsledku jako já. Za mě velmi pozitivní reakce a mohu jen doporučit. Je určitě (dle mého názoru) srovnatelná s jakoukoliv kobrou od věhlasných a světově známých výrobců. Je to samozřejmě pouze kus plastu, ale cena je také trošku jinde než u těch světově známých "top kober". Podtrženo, sečteno: v obchodě bych si ji pomalu ani nevšimnul, ale váha už byla zajímavá a teprve její letové vlastnosti mě utvrdili v tom, že tato zbraň nemůže chybět v mem arsenalu. Takže za mě 1*.

  Napsat svou recenzi!

  Napsat recenzi

  Plastová Kobra 28 mm

  Plastová Kobra 28 mm

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Follow us on Facebook