Kategorie

Nejprodávanější produkty

PARTNERSKÉ REVÍRY

pohled_na_rybnik_250px.jpg

PÍSKOVNA STARÁ VODA

Pískovna Stará voda je nový soukromý revír s rozlohou 22 hektarů, který se nachází nedaleko Chlumce nad Cidlinou. Tato pískovna je zatopena už přes 30 let a díky svému stáří je obklopena vzrostlým převážně borovým porostem, který nabízí stín a klid. Dno pískovny je velmi členité s mnoha schodovými přechody hloubek. I přes svou rozlohu 22 ha je na revíru jen deset lovných míst, rozmístěných po dvou stranách pískovny. Lovná místa tvoří „zemní mola“, která jsou zpevněna dřevem. U každého lovného místa se nachází jedno, nebo dvě místa pro bivaky a zázemí. Tato místa jsou umístěna až mezi stromy, nabízí tak maximum soukromí, klidu a stínu. Na každé straně pískovny je pro pět lovných míst vždy po dvou WC.

Přejít na stránky revíru

SPORTOVNÍ RYBAŘENÍ BOŽEJOV

je soukromý revír na Vysočině u Pelhřimova. Revír nabízí plně zarybněný 5,5 ha rybník s 13 chytacími místy na molech. Na revíru je především kapr všech velikostí až po trofejní kusy 15 – 23 kg, dále trofejní amuři okolo 1m, štiky, líni a jeseteři až 20kg. Možnost chytání na 24 hod i 12 hod. V areálu je k dispozici wc i sprcha, parkoviště. Každým rokem se zde pořádají závody Božejov Cup 50 hod a Božejov Cup 72 hod.

Přejít na stránky revíru

bož.jpg

kub.jpg

SPORTOVNÍ RYBOLOV KUBŠOVKA

je revír určený pro sportovní rybolov se zaměřením na lov jeseterů a v zimním období na dírky. Nachází se 200 m od silnice č.12 (Praha-Kolín) u obce Vrbčany.

Rybaření je na dva pruty s důrazem na šetrné zacházení s ulovenými rybami. Je možné půjčení rybářského náčiní - rozměrného podběráku a podložky pod ulovené ryby.

SPORTOVNÍ RYBOLOV HRUŠKOV

Sportovní rybářský revír Hruškov má rozlohu 7 ha a nachází se ve Středních Čechách u obce Stříbrná Skalice. Rybník je bohatě zarybněn všemi druhy ryb a svou obsádkou uspokojí vyznavače téměř všech rybolovných technik. Zastoupen je v hojné míře kapr jak tržní velikosti, tak mnoho kaprů trofejních. V rybníku plave 20 kusů kaprů nad 20kg a to v délkách do 106cm(24kg), dále candát do 100 cm, štika do 120 cm, amur do 120cm, okoun do 40 cm, pstruh duhový do 50 cm, úhoř, mník jednovousý.

Z exotičtějších ryb jsou zastoupeni jeseter (albín, ruský, sibiřský) do 150 cm a veslonos americký do 115cm, sumec albín, sumec obecný (nesmí být v případě ulovení vrácen vodě). Dále můžete chytit zlaté(koi) kapry, zlaté líny a zlaté jeseny.

Po celou sezónu je na rybníku otevřené občerstvení. V nabídce je točené pivo, limo, jídlo, atd...

RYBÁŘSKÝ SPOLEK NAPAJEDLA - SPYTIHNĚV

Spolek vznikl již 24. května 1911, oslavili jsme tedy 100 let jeho trvání. Za tuto dobu se pochopitelně změnilo hodně věcí. Láska k přírodě a ke sportovnímu vyžití je však v současné době stejná, jak tomu bylo v začátcích rybaření v Napajedlích a ve Spytihněvi.

Náš spolek je samostatnou právnickou osobou a obhospodařuje rybářský revír Morava 11A. Pro Vaši orientaci – regionálně náležíme do Zlínského kraje. Napajedla i Spytihněv leží na břehu řeky Moravy mezi městy Otrokovice a Uherské Hradiště. Do revíru Morava 11A patří slepá ramena řeky Moravy (její původní tok před regulací) a štěrkopísková jezera vytvořená těžbou štěrku.

Slepá ramena :

  • Stará Morava o rozloze 8 ha v katastru města Napajedla
  • Pěnné o rozloze 10 ha v katastru města Napajedla
  • Pod zahrádkami o rozloze 5 ha v katastru obce Spytihněv
  • Německé o rozloze 11 ha v katastru obce Spytihněv

Štěrkopísková ramena :

  • U jezu o rozloze 20 ha v katastru obce Spytihněv
  • Bezedné o rozloze 12 ha v katastru obce Spytihněv

Follow us on Facebook