Zdar Zeli bando,

ke konci září jsem vyrazil s kamarádem na 24 hodinovku na svazovou vodu. Přijeli jsme na místo asi kolem 7 hodiny ráno a nanosili věci z auta na lovné místo.

Hned jsem začal chystat montáže. Na první jsem dal Pop-Up Ovoce a na druhou jednu kuličku testovací novinky na dno. Ke každému háčků jsem ještě napíchl malé PVA s peletkami a poslal je do vody. Hned po nahození jsem ještě do prostoru nakobroval cca půl kila boilies a čekal na první kontakt s rybou.

Po třech hodinách přichází první záběr v podobě padáku, zasekávám a asi po pěti minutovém boji podebírám amura o velikosti 79 cm a 7 Kg, který přišel na Pop-Up Ovoce. Montáž vracím zpět do vody a ve volném čase během poledne jsem si udělal pár koulí z method mixu a naházel jsem je košíčkem do stejného místa, abych tam tu rybu nějakou udržel.

Po třetí hodině odpolední přichází razantní jízda a zase podebírám krásného amura, ale tentokrát už měřil 85 cm a vážil 8 Kg a zase na Pop-Up Ovoce.

Do večera se už nic nestalo, až kolem 22 hodiny se rozjel i druhý prut a na jehož konci byl kapřík, tak 55 cm. Dále již ni nepřišlo.

Ráno kolem páté jsem nahodile pruty znovu, s tím že budeme do 8 ještě chytat, pak se sbalíme a pojedeme domů. O půl sedmé přišel ještě poslední záběr na jednu kuličku novinky a byl to zas kapřík okolo 65 cm. Poté jsme vše zabalili a jeli domů.

Za ZeliFishing Ondra Čapek